Jste na správném místě!

Tedy pokud chcete skvěle natočené video, perfektně exponované fotky, moderní animaci a nebo rovnou zlepšit celý váš web.

Jste na správném místě!

Tedy pokud chcete skvěle natočené video, perfektně exponované fotky, moderní animaci a nebo rovnou zlepšit celý váš web.

Co děláme

Jsme kreativní a produkční studio zaměřené na podnikatele, malé a střední organizace, online projekty a startupy. Našim klientům pomáháme budovat identitu projektů, získávat nové klienty a hýčkat si ty stávající.

Grafika a Fotografie

Logo, billboard, banner, katalog sbíječek, nebo nápojový lístek pro kavárnu není žádný problém. Pexeso s fotkama z dovolený pro babičku po nás ale nechtějte…

Tvorba webů

Chtěli byste proniknout na ty internety? My jich máme spoustu. Vytvoříme nový web, nebo zoptimalizujeme ten stávající. A třeba i poradíme, jestli web vůbec potřebujete.

Sociální sítě

Vytvoříme vám optimální strategii, která nejlépe zasáhne publikum, které chcete oslovit. Na sociálních sítích jsme vyrostli a aktivně sledujeme jejich vývoj.

Video

Klapka, kamera, akce. Ale začíná to mnohem dřív a končí také později. Připravíme scénář, vytipujeme lokace, zařídíme kompars, natočíme, sestříháme… prostě komplet video jaké jste chtěli mít.

Animace

Ať už jde o reklamu, vysvětlující video, nebo animované příspěvky na sociální sítě, zajistíme animaci podle vašich představ a potřeb. A navrch přidáme animovaného jednorožce jako bonus.

UX design

Uživatelský prožitek je jedna z věcí, které dokážou zamávat jak s návštěvností webu, tak s konverzním poměrem. Provedeme analýzu, připravíme uživatelské testování a navrhneme změny, díky kterým u vás budou uživatelé spokojení.

To jen tak stručně - aby se neřeklo! Umíme toho samozřejmě mnohem víc. Nejlepší způsob jak zjistit co všechno umíme je napsat nám.

O nás

Olga​

Naše specialistka na Motion design a animaci. Jestli potřebujete rozhýbat váš projekt, ona je na to ta nejpovolanější! Oli má velké přesahy do dalších disciplín a zajímá se o sociální sítě.

Pavel

Od dětské touhy stát se architektem, přes první seznámení s Photoshopem, focení pro cyklo eshop, studia výtvarné výchovy až k UX. Pavel dělá uživatelská testování, navrhuje a optimalizuje weby a aplikace už přes 10 let.

Michal

Michal ví jak to má zmáčknout, aby to stálo za to! A když zrovna někde neběhá s foťákem, tak tvoří výraznou grafiku, přemýšlí nad novými projekty a nebo studuje nějakou další školu.

Žeňa​

Žeňa se věnuje filmařině přes 10 let a za tu dobu posbíral zkušenosti při tvorbě reklamních spotů, hudebních klipů i hraných filmů. Od přípravy scénáře po postprodukci, Žeňa ví, jak na to!

Kontakt

Formulář posílá maily na info@kinetiks.cz, ale klidně nám napište rovnou z vašeho mailu.
Akorát nám neposílejte odkazy na ultimátní vysavače, kosmické hrnce, nebo viagru - spadne to do spamu!